Strefa SPA

Royal Care to niezwykle klimatyczne miejsce w samym sercu Opola w budynku Night o’clock. Naszym Pacjentom zapewniamy indywidualne podejście i nowoczesne rozwiązania z kosmetologii i medycyny estetycznej. Unikatowe wnętrza, niepowtarzalny i nasza królewska obsługa sprawią, że poczujesz się tutaj naprawdę wyjątkowo.

Naszym celem jest zadbanie o bezpieczeństwo Pacjentów i najwyższą jakość zabiegów, wykonywanych przez naszych lekarzy i specjalistów.

Zapisy przyjmujemy telefonicznie pod numerem: 733 403 400

Zabiegi można zarezerwować online >>  REZERWUJ

Organizujemy również pakiety pobytowe. Ta opcja szczegółowo ustalana jest najpierw z lekarzem lub kosmetologiem. Dobierane są zabiegi dla Pacjenta w zależności od indywidualnych potrzeb. Rozdzielane na poszczególne dni pobytu u nas w Hotelu. W tej opcji zapewniamy profesjonalne usługi z zakresu medycyny estetycznej, zabiegi z odnowy biologicznej oraz fizjoterapię, komfortowy nocleg w królewskim apartamencie oraz pyszne śniadania i przekąski w naszym przepięknym bistro Holmes.

Opcja ta jest każdorazowo dostosowywana do Pacjenta indywidualnie. Więcej informacji o pakietach: https://www.royal-care.pl/pakiety-pobytowe/

Propozycje zabiegów i cen dostępnych w naszych królewskich progach codziennie od 9:00 do 20:00 oraz w soboty od 9:00 do 15:00

Cennik spa_1
Cennik spa_2

W naszej Klinice istnieje możliwość wykonania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej takich jak modelowanie ust,
wolumetria twarzy, botoks i nie tylko 🙂

Zapraszamy!