Hostel blisko centrum i dworca w Opolu

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich poszukujących wygodnego i spokojnego lokum do naszych apartamentów w Night o’clock. Niezależnie od przeznaczenia wizyty – urlop, spotkanie biznesowe czy wyjątkowe wydarzenie w okolicy – staramy się, żeby nasza oferta była wyjątkowo atrakcyjna dla wszystkich gości i spełniała oczekiwania, nie tylko z uwagi na lokalizację, ale też wystrój oraz dostępność. 

Jednym z atutów obiektu jest niewątpliwie położenie hostelu blisko dworca PKP – wystarczą dwie minuty spaceru ulicą Chabrową, mijając gmach poczty, żeby znaleźć się na miejscu. Obiekt usytuowany jest w centrum Opola na ulicy 1 Maja 1, nieopodal ul. Krakowskiej. W okolicy jest wiele kawiarni i restauracji, gdzie można się udać w poszukiwaniu ciekawych smaków. 

To bardzo wygodne rozwiązanie dla wszystkich podróżujących. Po przybyciu do miasta można udać się bezpośrednio do wynajętego pokoju, zostawić bagaże i ruszyć w dalszą drogę.

Nasz hostel blisko centrum w Opolu jest również przygotowany na zmotoryzowanych gości, na których czeka bezpłatny parking. Dojazd do miejsca docelowego jest łatwy z każdej strony miasta, a obiekt jest dobrze widoczny. 

Obsługa chętnie udzieli wyjaśnień dotyczących zasad panujących w obiekcie, a w miarę możliwości również przekaże informacje na temat okolicy. 

Dobra lokalizacja blisko centrum – Aparthostel Night o’clock

Oferta hostelu jest korzystna zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Goście, których czeka wielogodzinne zwiedzanie miasta, jak i osoby przyjeżdżające w celu wzięcia udziału w różnego rodzaju wydarzeniach, docenią komfort, jaki zapewnia lokalizacja blisko dworca PKP. Jest to świetny punkt odniesienia oraz przytulny obiekt położony nieopodal centrum.

Do większości ciekawych zabytków z łatwością uda się dojść na pieszo, podziwiając po drodze urokliwe uliczki Opola. Wśród najpopularniejszych turystycznych stanowisk warto zwrócić uwagę między innymi na Rynek Główny z pięknymi kamieniczkami, do którego można dotrzeć spacerem w zaledwie 10 minut, czy położone zaledwie kilka kroków dalej Narodowe Centrum Polskiej Piosenki.

Oprócz wielu zabytków oraz charakterystycznych ciekawych lokalizacji czekających na zwiedzających można też wybrać się na przechadzkę, żeby podziwiać drugą najdłuższą rzekę w Polsce – Odrę. To gwarancja malowniczych widoków idealnie nadających się na długie piesze wycieczki. W okolicy jest też kilka innych, równie atrakcyjnych terenów zielonych. 

Miejsce, w którym da się wypocząć

Aparthostel to miejsce z wyjątkowym wnętrzem zaaranżowanym w stylu brytyjskim. Na gości czekają komfortowe pokoje i apartamenty jedno-, dwu,- i trzyosobowe, więc z oferty można korzystać samemu, a także z rodziną, przyjaciółmi czy partnerem albo partnerką. Do dyspozycji są przygotowane najpotrzebniejsze sprzęty codziennego użytku i dodatki, np. telewizor. W tym miejscu uda się dobrze wypocząć.